Strona głównaGrySaturnalia oraz Warhammer 40,000: Mechanicus do pobrania za darmo

Saturnalia oraz Warhammer 40,000: Mechanicus do pobrania za darmo

Epic Games tradycyjnie jak co tydzień udostępnia kolejne gry za darmo. Tym razem są to Saturnalia oraz Warhammer 40,000: Mechanicus.

Pierwszy z tytułów to Warhammer 40,000: Mechanicus. Akcja gry osadzona jest w uniwersum Warhammer 40,000, gdzie gracz przejmie kontrolę nad najbardziej zaawansowaną technicznie armią Imperium – Adeptus Mechanicus. Jest to typowo taktyczna gra rozgrywana w systemie turowym.

 

Każda Twoja decyzja ukształtuje przyszłe misje i ostatecznie zadecyduje o losie oddziałów pod Twoim dowództwem w ponad 50 ręcznie zaprojektowanych misjach. Ostrożnie wybieraj swoją ścieżkę – od niej zależy przyszłość Imperium.

Aby pobrać tytuł należy wejść TUTAJ.

Saturnalia to przygodowy survival horror, w którym będziemy odkrywać tajemnice odizolowanej od świata wioski.

Zobacz: The Sims 5 w trakcie produkcji

Gra jest inspirowana i mocno nacechowana folklorem włoskiego, bogatego w unikalne tradycje i kulturę regionu Sardynii. Czekają tu na Ciebie głęboko powiązane ze sobą wątki fabularne, które łączą historie czerech bohaterów z niepokojącymi tradycjami starożytnej wioski.

Sama wioska to rozbudowany labirynt, w którym nic nie zdarza się dwa razy — musisz odkrywać i rozwiązywać tajemnice gry praktycznie bez jakiejkolwiek pomocy.

Aby pobrać Saturnalia należy wejść TUTAJ.

Obie gry dostępne są do przyszłego czwartku do godziny 17:00, kiedy to zostaną zmienione przez kolejne produkcje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię