Strona głównaWiadomościRozrywkaScenariusz Free Guy 2 jest już prawie gotowy. Studio planuje więcej filmów

Scenariusz Free Guy 2 jest już prawie gotowy. Studio planuje więcej filmów

Film może nie podbił serc większości graczy, ale zarobił duże pieniądze. Prace nad Free Guy 2 już ruszyły, a scenariusz ma być gotowy za kilka dni. 

Free Guy można bezsprzecznie uznać za sukces. Na Rotten Tomatoes film osiągnął solidny wynik 80% z blisko 300 recenzji, 94% w oczach widzów, a Ryan Reynolds dobrze sprawdził się w roli zagubionego NPC. Co najważniejsze, film zarobił już ponad 330 milionów dolarów

Zobacz: Gracze Ukrainie – wspólna akcja polskich portali, dziennikarzy i graczy

Nic więc dziwnego, że zapytany o sequel szef 20th Century Studios, Steve Asbell, miał już gotową odpowiedź. Gotowy scenariusz na dniach ma pojawić się na jego biurku i jest to podobno świetna historia.

Zaraz potem Asbell dodał, że cały czas pracują nad Avatarem i dostaniemy więcej Free Guyów. Prawdopodobnie miał na myśli tutaj coś poza sequelem, który został już oficjalnie potwierdzony. Możliwe więc, że w planach jest parę kolejnych części albo stworzenie wokół tej konwencji innych produkcji dla fanów gier wideo i kina akcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię