Strona głównaWiadomościGracze Ukrainie - wspólna akcja polskich portali, dziennikarzy i graczy

Gracze Ukrainie – wspólna akcja polskich portali, dziennikarzy i graczy

Gracze już nie raz pokazywali jak potrafią się jednoczyć i pomagać w różnych akcjach. Teraz znów potrzebna jest Wasza pomoc, w ramach akcji Gracze Ukrainie.

Cel akcji jest chyba jasny – chodzi o pomoc finansową dla uchodźców z objętej wojną Ukrainy. W akcji biorą udział największe serwisy growe w Polsce, w tym Gry-Online.pl, PPE, CD-Action, Komputer Świat, Konsolowe.info i inni, a także wielu jutuberów – Rojson, Hed, quaz czy Zagrajnik. Wszystko dzieje się w serwisie fundacji Siepomaga. To ten serwis założył akcję “Ukraino, nie zostawimy Cię w potrzebie!” pod którą każdy może podpiąć swoją skarbonkę, rozszerzając tym samym zasięg głównej akcji.

Gracze Ukrainie

Swoje Skarbonki zakładają ludzie na Facebooku, Twitterze, celebryci, sportowcy i wielu innych. Tak naprawdę nie ma znaczenia, do której z nich wpłacicie pieniądze, jednak fajnie pokazać jak duża siła drzemie w graczach, niezależnie od tego czy są konsolowcami, PeCetowcami czy grają mobilnie. Wszystko dzięki specjalnej skarbonce Gracze Ukrainie, link do której znajdziecie tutaj. W momencie pisania tego newsa, na koncie skarbonki było nieco ponad 18 tysięcy złotych.

Zobacz: Nvidia wraz z graczami zebrała 85 tys. w czasie charytatywnego streamu

Działamy razem – w bardzo słusznej sprawie!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię