Strona głównaGryAktualnościScenarzysta Jokera dołącza do ekipy pracującej nad filmem Call of Duty

Scenarzysta Jokera dołącza do ekipy pracującej nad filmem Call of Duty

Prawdopodobnie nie zobaczymy go jednak zbyt szybko na ekranach kin.

Reżyser Stefano Sollima, odpowiedzialny m.in. za film Sicario: Day of Soldado, w wywiadzie z BadTaste zdradził kilka nowych informacji dotyczących przeniesienia Call of Duty na duży ekran. Wśród nich znalazł się fakt, że Sollima nad scenariuszem do tej produkcji pracował razem ze Scottem Silverem, autorem scenariuszy do nominowanych do Oscara Jokera oraz Fightera.

Zobacz: Tom Holland: Uncharted z jednym z najlepszych scenariuszy jakie widziałem

W tej samej rozmowie wspomniał jednak również, że prace nad filmem zostały wstrzymane. Jego zdaniem nie jest to nic nadzwyczajnego. Większość hollywoodzkich produkcji potrzebuje sporo czasu, co regularnie potwierdza nam chociażby Uncharted, który powstaje już od ponad dekady.

Wygląda po prostu na to, że film Call of Duty dla Activision nie jest już priorytetem i czeka spokojnie na swój moment. Produkcja ma ujrzeć światło dzienne pod skrzydłami Activision Blizzard Studios, wytwórni filmowej stworzonej przez Activision zaraz po premierze Warcrafta w 2015 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię