Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaScooby-Doo! Gdzie obejrzymy film ze strachliwym psiakiem?

Scooby-Doo! Gdzie obejrzymy film ze strachliwym psiakiem?

W kwietniu Warner Bros. poinformowało, że film Scooby-Doo! nie trafi do kin. Jest za to w serwisach VOD i dziś miał swoją premierę. Gdzie można go zobaczyć?

Film animowany Scooby-Doo jest pierwszym, który miał się doczekać premiery kinowej. To tzw. “origin story”, czyli historia korzeni Scooby’ego i Shaggy’ego – to jak się poznali, zaprzyjaźnili i stali tymi, których znamy z kreskówek.

Zobacz: Kudłaty ze Scooby-Doo! grywalną postacią w Mortal Kombat 11?

W filmie zobaczymy także jak duet poznał resztę paczki – Freda, Velmę i Daphne. Głosów głównym bohaterom użyczyli Will Forte jako Shaggy, Gina Rodriguez jako Velma, Zac Efron jako Fred, Amanda Seyfried jako Daphne, Frank Welker jako Scooby-Doo oraz Mark Wahlberg jako Blue Falcon.

Serwisy oferujące film Scooby-Doo

Aktualnie film jest dostępny głównie w wypożyczalniach VOD dla Kanady i USA, w Polsce nie ma ich zbyt wiele, bo zasadnicza premiera jest przewidywana na okres przedwakacyjny. Udało nam się jednak znaleźć dwa źródła:

  • Amazon (jest też wersja 4K)
  • Google Play – film można aktualnie tylko dodać do listy życzeń, ale to oznacza, że wkrótce będzie dostępny w Polsce

Jak tylko będą się pojawiać kolejne, zaktualizujemy listę.

Aktualnie w serwisie Metacritic film ma ocenę 43 punktów, z ośmioma pozytywnymi recenzjami, dziesięcioma mieszanymi i dziewięcioma negatywnymi. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię