Strona głównaGryAktualnościKudłaty ze Scooby-Doo! grywalną postacią w Mortal Kombat 11?

Kudłaty ze Scooby-Doo! grywalną postacią w Mortal Kombat 11?

Nie znamy jeszcze pełnej listy wojowników, jacy będą dostępni w najnowszej odsłonie serii Mortal Kombat, a gracze już spekulują na temat DLC z bohaterami spoza uniwersum gry. Powstała już nawet internetowa lista życzeń, na której gracze wskazują, kim chcieliby zagrać w Mortal Kombat 11. Na jej szczycie jest wiecznie zjarany i na gastro fazie, ulubieniec z dzieciństwa Shaggy Rogers z serialu Scooby-Doo!

I tak to nie są żarty. Na stronie change.org została zamieszczona petycja z prośbą o umieszczenie w Mortal Kombat 11 bojącego się własnego cienia kumpla Scoobiego, znanego u nas, jako Kudłaty. W petycji możemy przeczytać:

Woken News Network podejmuje bardzo potrzebną inicjatywę umieszczenia Shaggy’ego, jako postaci DLC w Mortal Kombat 11. Wzywamy Warner Bros. Interactive Entertainment, aby udostępniło fanom wojowników, których najbardziej potrzebują.

Zobacz: Mortal Kombat 11 – Polacy tworzą PC-tową wersję bijatyki

Obecnie pod petycją podpisało się ponad 55 tysięcy użytkowników, a ich liczba stale rośnie. Ja też już podpisałem. Jeżeli również uważacie, że Kudłaty powinien być w Mortal Kombat 11, aby pokazać jak walczy się z potworami to koniecznie zagłosujcie wchodząc TUTAJ.

Oczywiście całą akcję możemy potraktować w formie żartu i dobrej zabawy, raczej mało prawdopodobne, aby akurat Kudłaty trafił do MK11. Pomimo, że Warner Bros. posiada prawa do postaci Kudłatego, jest mało prawdopodobne, żeby postać z kreskówki dla najmłodszych trafiła do brutalnej gry. Nie jest to w końcu predator.

Premiera Mortal Kombat 11 zaplanowana jest na 23 kwietnia na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię