Strona głównaWiadomościSea of Thieves - jak zagrać przez 2 tygodnie za darmo?

Sea of Thieves – jak zagrać przez 2 tygodnie za darmo?

Wczoraj zadebiutowała finalna wersja gry Sea of Thieves, w której gracze mogą wcielić się w piratów. Niestety, produkcja kosztuje aż 250 zł. Jest jednak sposób, aby całkowicie za darmo móc ją przetestować przez okres 2 tygodni.

Sea of Thieves nie jest grą tanią. Trzeba na nią wydać około 250 zł. Jednocześnie produkcja, przynajmniej na ten moment, zdaje się nie oferować zbyt wiele. Ciągłe szukanie skarbów, za które niewiele można kupić, może z czasem się znudzić. Dlatego dobrym sposobem może być przetestowanie gry za darmo, aby sprawdzić, czy po tym czasie nadal będzie interesująca.

Jak to zrobić? Sea of Thieves w dniu premiery trafiło do Xbox Game Pass. Oznacza to, że każdy, kto płaci abonament w wysokości 30 zł, ma dostęp do produkcji. Usługa oferuje też 14-dniowy okres próbny, za który nie trzeba płacić. Jeśli ktoś nie skorzystał z niego wcześniej, to właśnie teraz jest dobra okazja, aby sprawdzić Sea of Thieves.

Wystarczy, że wejdziecie w TEN link i wybierzecie opcję „graj za darmo przez 14 dni”. Po wypełnieniu wszystkich danych, zyskanie dostęp do wielu gier, w tym Sea of Thieves. Pamiętajcie jednak, aby po 2 tygodniach anulować abonament. W innym wypadku Microsoft automatycznie przedłuży usługę, pobierając 30 zł z konta. Oczywiście, w ramach Play Anywhere, produkcja jest dostępna na PC-tach!

Źródło: własne

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię