Strona głównaGryAktualnościSea of Thieves: letnie wydarzenie przynosi mnóstwo drobnych nowości

Sea of Thieves: letnie wydarzenie przynosi mnóstwo drobnych nowości

Twórcy Sea of Thieves wypuścili sierpniową aktualizację, a w niej wydarzenie Lato Sea of Thieves. Zawiera ono mnóstwo małych bonusów.

Jednym z zadań w ramach nowej aktualizacji są Łowcy Głębin, w której gracze mają polować na megalodony (dawno wymarły gatunek rekina) i zbierać ich zęby. W zamian będą otrzymywać elementy kosmetyczne dla statków, które mają je uczynić mrocznymi i strasznymi. Zestaw tych elementów będzie dostępny także po ustaniu sierpniowych wydarzeń – niestety, wtedy już za prawdziwą gotówkę.

Sea of Thieves

Oprócz polowania na rekiny, gracze otrzymają zestaw ograniczonych czasowo wyzwań z nagrodami. Będą to głównie proste zadania, jak naprawa statku, sprzedaż określonych przedmiotów czy rozmowa z określonymi NPC, rozsianymi po całym świecie gry. Wyzwania te wystartują dzisiaj i potrwają do 30 września, macie więc trochę czasu by się z nimi na spokojnie zapoznać.

Zobacz: Sea of Thieves Ashen Winds – aktualizacja z masą nowej zawartości

Aktualizacja przynosi też trochę poprawek i nowych funkcji, jak tłumaczenie wypowiedzi graczy na angielski. Poza tym więcej nagród za statki szkieletów, więcej Lordów i mądrzejsze megalodony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię