Strona głównaWiadomościSea of Thieves Ashen Winds - aktualizacja z masą nowej zawartości

Sea of Thieves Ashen Winds – aktualizacja z masą nowej zawartości

Najnowsza duża aktualizacja Sea of Thieves Ashen Winds to mnóstwo nowej zawartości – w tym wydarzenia, zwierzęta i skarby.

SoT w pełni zasłużyło na miano gry-usługi. Od momentu premiery w 2018 roku, gra o piratach autorstwa studia Rare doczekała się mnóstwa zmian. Po dwóch latach deweloperzy nie zwalniają tempa. Rare ujawniło plany co do najnowszej dużej aktualizacji do Sea of Thieves.

Na oficjalnej stronie gry pojawiła się informacja, że do gry powraca kultowy Kapitan Flameheart. Służy mu armia Lordów, których możemy spotkać w świecie gry. W trailerze nowej aktualizacji możemy zobaczyć jak gracze będą musieli ze sobą współpracować, by pokonać każdego z Lordów. W zamian otrzymają wyjątkowe nagrody.

Zobacz: Sea of Thieves przekracza 15 milionów aktywnych graczy

Za pokonywanie kolejnych Lordów w Sea of Thieves Ashen Winds będzie można otrzymać Czaszkę Ashen. Ten rzadki przedmiot może zostać sprzedany albo wykorzystany jako miotacz ognia. Oprócz czaszki, gracze dostaną inne przedmioty, głównie kosmetyczne, takie jak nowe tatuaże oraz żagle z motywem Ashen.

Ashen Winds to także cotygodniowy event w grze. Co środę gracze otrzymają bonusowe złoto oraz reputację za łup zwrócony Zakonowi Dusz. W aktualizacji pojawią się też nowe emotki, ubrania oraz przeklęte stworzenia. Może i są przeklęte ogniem piekielnym, ale nadal są urocze. 

Trailer Sea of Thieves Ashen Winds:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceShacknews
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię