Strona głównaGryAktualnościSekiro: Shadows Die Twice z rekordową sprzedażą na Steamie

Sekiro: Shadows Die Twice z rekordową sprzedażą na Steamie

Gra Sekiro: Shadows Die Twice od początku budziła spore zainteresowanie. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, że pod koniec marca to właśnie ta produkcja będzie najlepiej sprzedającą się grą 2019 roku na Steamie. A właśnie z tym mamy do czynienia.

Z danych Steama wynika, że w ciągu pierwszej doby od premiery Sekiro: Shadows Die Twice sprzedało się w liczbie ponad 100 tys. kopii. W pewnym momencie w tym samym czasie w grę grało aż 125315 osób, co jest rewelacyjnym wynikiem. Dla porównania inna wielka premiera, czyli Devil My Cry 5, może pochwalić się wynikiem 88894 graczy w tym samym czasie, co jest rezultatem o około 1/3 gorszy od Sekiro.

Zobacz: Wszystkie części Souls i Bloodborne bez ani jednego trafienia

W tym momencie Sekiro: Shadows Die Twice bije kilka wielkich produkcji. W ciągu ostatnich 30 dni podobnym wynikiem na Steamie może pochwalić się między innymi GTA V, które osiągnęło 126518 graczy grających w jednym momencie. Jednocześnie za nimi znajdują się takie produkcje jak chociażby Warframe, Path of Exile czy też ARK: Survival Evolved. W tym momencie Sekiro przegrywa tylko z największymi produkcjami pokroju Dota 2, CS:GO, PUBG oraz R6 Siege. Warto jednak zaznaczyć, że są to gry multiplayer, a nie dla pojedynczego gracza.

Zobacz: Plotki: Disney chce odebrać Electronic Arts licencję na gry ze świata Gwiezdnych Wojen

Jednocześnie nowa gra znalazła się na trzecim miejscu wśród wszystkich japońskich gier na Steamie. Przegrała tylko z Monster Hunter: World oraz Metal Gear Solid 5, w pokonanym polu pozostawiając między innymi Devil May Cry 5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię