Strona głównaGrySeria Commandos powraca

Seria Commandos powraca

Kalypso Media ogłosiło, że wykupiło wszystkie prawda do lubianej przez wszystkich marki Commandos. Jest to seria gier taktycznych rozgrywanych w czasie rzeczywistym osadzona w realiach II Wojny światowej.

Kalypso planuje wydać kilka starszych gier na obecne platformy a następie zabierze się za przygotowanie nowego tytułu.

Jak powiedział Ignacio Pérez założyciel Pyro Studios:

Od dłuższego czasu szukamy odpowiedniego partnera do kontynuacji naszych produktów i marek. Kalypso ma duże doświadczenie w ponownym uruchamianiu znanych tytułów. Cieszymy się, że nasza marka jest w tak dobrych rękach.

Simon Hellwig założyciel i dyrektor Kalypso, dodał:

Mamy ogromny szacunek dla tego co osiągnął zespół Pyro Studio oraz do tego co stworzył w całej swojej historii. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest ożywienie i dalszy rozwój tych uwielbianych przez fanów gier. Oczywiście będzie to obejmowało opracowanie zupełnie nowej gry na wszystkie platformy, ale także szeroką adaptację istniejących tytułów dla współczesnych technologii i platform. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwościami i wkrótce zaczniemy rozmawiać z potencjalnymi deweloperami.

Świetna wiadomość. Serię Commandos wspominam jako jedną  z ulubionych i najbardziej wymagających gier dzieciństwa. Tam nie było miejsca na pomyłkę. I bardzo chętnie zobaczę kolejną grę serii.

A Wy graliście w Commandosów?

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię