Strona głównaWiadomościRozrywkaAnimowany serial Dragon's Dogma trafi na Netflixa

Animowany serial Dragon’s Dogma trafi na Netflixa

Po ciepło przyjętej Castlevani, na Netflixie pojawi się kolejny animowany serial na motywach gry. Tym razem będzie to Dragon’s Dogma.

Na temat animacji Dragon’s Dogma wiemy jeszcze niewiele. Stworzeniem serialu znajdą się eksperci od animacji 3D do anime, studio Sublimation. Lista produkcji, w których brali udział jest bardzo długa i liczy kilkadziesiąt pozycji, ale dla osoby nie będące fanami mangi raczej nie będą to znane tytuły. Znajdziecie je TUTAJ. Cały czas nie wiemy też kiedy dokładnie serial miałby pojawić się w ofercie Netflixa oraz ile będzie miał odcinków.

Zobacz: Capcom znowu na szczycie. Trwa bardzo dobra passa producenta

Dragon’s Dogma debiutowała na konsolach poprzedniej generacji w 2012 roku, a rok później pojawiła się w edycji rozszerzonej na PC-tach oraz PS4 i Xbox-ach One. Gra Capcomu to typowe dla studia RPG akcji przepełnione fantastycznymi stworzeniami. Gryfy, hydry, smoki… Samo to brzmi jak materiał na dobrą ekranizację.

Dragon’s Dogma spróbuje powtórzyć sukces bardzo dobrze przyjętej Castlevani, która doczeka się trzeciego sezonu. W ofercie Netflixa niedługi zobaczymy też Devil May Cry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię