Strona główna Gry Aktualności Serious Sam 2 zaskakuje fanów aktualizacją po 15 latach

Serious Sam 2 zaskakuje fanów aktualizacją po 15 latach

- Reklama -

Są gry, które nie dostają aktualizacji, chociaż fani bardzo ich pragną. Są też takie, które dostają update nawet po 15 latach, chociaż nikt nie chce. Jak w Serious Sam 2.

Jedna z najbardziej nietypowych serii strzelanek Croteam, Serious Sam, w tym tygodniu kończy 20 lat. Z tej okazji autorzy zaskoczyli fanów nową aktualizacją do 2. części gry – chodzi tu o wersję na PC. Od debiutu Serious Sam minęło 15 lat, więc dzisiejsza aktualizacja przede wszystkim za cel stawia sobie poprawę leciwego już doświadczenia z grą. Tym samym otrzymała ona szereg nowych funkcji oraz usprawnień.

serious_sam-2

Gracze dostali w swoje ręce chociażby nową broń, BeamGun, którą niektórzy mogą kojarzyć z dokumentacji projektowej gry. Oprócz tego, do gry trafiło 12, wcześniej nie wydanych map do trybu multiplayer, w tym Yodeller, Hole, Stadium oraz Desert Temple. Pewny ułatwieniem rozgrywki powinien być dla niektórych radar, podświetlający cele, wrogów oraz NPC-ów, a Sam otrzymał nowe zdolności, takie jak sprint, rocket jump oraz możliwość trzymania dwóch broni na raz przy każdym ich rodzaju. I na tym się chyba kolejne życie Serious Sama nie skończy, bo gra ma całkiem pokaźny zestaw narzędzi modderskich.

Zobacz: Serious Sam: The First Encounter dostępny za darmo na GOG

Wszystkie szczegóły aktualizacji, wraz z listą poprawek błędów, wydajności oraz innymi drobiazgami, znajdziecie na stronie gry na Steam. A jeśli ktoś jeszcze jej nie ma – gra jest przeceniona i kupicie ją za nieco ponad 7 złotych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE