Strona głównaGrySerious Sam: The First Encounter dostępny za darmo na GOG

Serious Sam: The First Encounter dostępny za darmo na GOG

Serious Sam: The First Encounter było odpowiedzią na Duke Nukem. Teraz ta jedna z najbardziej absurdalnych gier jest dostępna za darmo.

Wśród wyczekiwanych powrotów głośnych serii gier, jednym z ważniejszych jest nowy Serious Sam. Dla starszych graczy na pewno będzie to łakomy kąsek, ale młodsi mogą nie wiedzieć od czego się zaczęło. Oto idealna okazja by nadrobić zaległości, bo Serious Sam: The First Encounter jest dostępny za darmo na GOG.com.

Serious Sam 4

O czym jest ta gra? W skrócie, w niedalekiej przyszłości, w trakcie podróży międzygwiezdnych ludzie natrafili na wielkie zło, które przemierzało galaktyki. Zło to jest wcieleniem starożytnej rasy nieśmiertelnych, nazwanych Notorious Mental. Z jakiegoś powodu, może po prostu dla zabawy, Mentale postanowili wybić ludzkość. Jednak nie docenili ziemskich szyków obronnych i ich tajnej broni. Urządzenie, nazwane Timelock, przenosi weterana Sił Specjalnych – Sama “Seriousa” Stone’a, do czasów starożytnego Egiptu, gdzie jego zadaniem jest unieszkodliwienie Mentali zanim zaczną zagrażać Ziemi.

Zobacz: Serious Sam 4 – nowa porcja chaotycznej rozwałki i powrotu do korzeni serii

Trzeba w tym miejscu podkreślić, że dostępna za darmo gra to oryginalna wersja Serious Sam Classic, a więc pozbawiona upiększeń w postaci grafiki HD. Dokładnie taka, jaka pojawiła się pierwszy raz na rynku, w 2010 roku.

Ten prezent od GOG powinien umilić oczekiwanie na Serious Sam 4, która została zapowiedziana na 24 września. Jednak żeby ją zdobyć, trzeba się pospieszyć – gra jest dostępna tylko przez dwa dni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię