Strona głównaGryShadow of the Tomb Raider: Definitive Edition za darmo

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition za darmo

W tym tygodniu Epic Games przygotował dla graczy aż trzy pozycje jakie możecie zgarnąć za darmo i dodać do swojej biblioteki. Wśród nich Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition przedstawia ostatni rozdział początków Lary, w którym wypełnia ona swoje przeznaczenie, stając się Tomb Raiderem. Łącząc podstawową grę, wszystkie siedem dodatkowych wyzwań w grobowcach, a także wszystkie dostępne do pobrania bronie, stroje i umiejętności, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition to najlepszy sposób na przeżycie przełomowej chwili w życiu Lary.

Aby dodać grę do swojej biblioteki należy wejść TUTAJ.

Knockout City Rzucaj, łap, podawaj, rób uniki i przebijaj się, żeby dominować w zbijaku! Przygotuj się na odjazdową akcję i emocjonującą rywalizację w zupełnie nowej odsłonie ZBIJAKA. Knockout City jest teraz dostępne za darmo i zaprasza zbijaczy z całego świata do szaleńczej, nieprzerwanej, zbijakowej zabawy.

Aby dodać grę do swojej biblioteki należy wejść TUTAJ.

Submerged: Hidden Depths. Zatopione miasto, kruszące się szczyty wieżowców, uparcie sterczące ponad fale. Opuszczone wioski, teraz zamieszkałe przez zagadkowe stworzenia. A pod spiętrzonym oceanem czyha udręczona i wściekła obecność.

Submerged: Hidden Depths jest wolną od walki przygodą „relaksploracyjną” z perspektywy trzeciej osoby. Akcja osadzona jest w zatopionych ruinach pięknego świata. Wciel się w Miku – noszącą przeklętą moc, którą próbuje użyć w dobrym celu, i Taku – zdeterminowanego, aby moc ta ich nie rozdzieliła.

Aby dodać grę do swojej biblioteki należy wejść TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię