Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed Mirage – do sieci trafiła pierwsza grafika

Assassin’s Creed Mirage – do sieci trafiła pierwsza grafika

W sieci pojawił się pierwszy artwrok z Assassin’s Creed Mirage. Według pogłosek inspiracją miałby być opowieści z Księgi tysiąca i jednej nocy.

Powoli w sieci zaczynają pojawiać się nowe doniesienia na temat kolejnej odsłony serii Assassin’s Creed. Teraz na Twitterze pojawiła się grafika, która ma pochodzić ze sklepu Ubisoft. Na razie nie jest jeszcze nic oficjalnie potwierdzone, ale sama grafika wygląda dość przekonująco.

Zobacz: Twórca oryginalnego GTA oskarżony przez Rockstar o łamanie praw autorskich

Obrazek ten jest okładką produkcji The Forty Thieves Quest. Sam tytuł sugeruje, że jest on inspirowany jedną z historii o Ali Babie i Czterdziestu Rozbójnikach, czyli jedną z najsłynniejszych opowieści z Księgi tysiąca i jednej nocy. Według plotek ma to być dodatkowa misja dla graczy, którzy zakupią grę w ramach preorderu.

Co ciekawe grafiki zamieszczone w poście na Twitterze zostały usunięte z powodu naruszenia praw autorskich. Na szczęście w sieci dostępne są jeszcze screeny.

Według plotek Assassin’s Creed: Mirage ma być powrotem do korzeni serii. Gra porzuci elementy RPG a całość będzie nastawiona na skradanie się i cichą eliminację wrogów. Akcja gry miałby toczyć się w Bagdadzie, a głównym bohaterem ma być znany z AC Valhalla Basim. Kampania ma rozgrywać się w latach 860-870, czyli w okresie znanym jako Anarchia w Samarze.

Premiera gry planowana jest na wiosnę 2023. Według niektórych źródłem dostępnych będzie kilka miast, inne źródła zaprzeczają tym pogłoskom. Spodziewamy się, że Assassin’s Creed: Mirage zostanie przedstawione już 10 września podczas Ubisoft Forward.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię