Strona głównaGryAktualnościShadows of Doubt – jednoosobowa detektywistyczna skradanka, którą tworzy jeden człowiek

Shadows of Doubt – jednoosobowa detektywistyczna skradanka, którą tworzy jeden człowiek

Cole Jefferies pracuje obecnie nad niezależną grą detektywistyczną o nazwie Shadows of Doubt. Tytuł znajduje się w fazie pre-alpha, ale autor udostępnił już 20 minutowy film przedstawiający rozgrywkę.

Shadows of Doubt to pierwszoosobowa gra skaradanka osadzona w świecie neo-noir. W grze wcielamy się w rolę detektywa, którego zdaniem jest schwytanie przebywającego na wolności seryjnego mordercy. Tylko od nas zależy czy złoczyńca trafi za kratki i tym samym przerwiemy łańcuch morderstw. W grze możemy hakować, skradać się, ukrywać i śledzić swoje cele. Wszystko to aby zbliżyć się do rozwikłania zagadki.

Zobacz: Teamfight Tactics – patch 9.15B już na serwerach. Co zmienia?

W czasie naszej misji będziemy również włamywać się do mieszkań, szukać tajnych dokumentów i innych dowodów. Każdy z mieszkańców miasta będzie miał swoją pracę i codzienne rytuały, ulubione rzeczy do zrobienia oraz odwiedzał określone miejsca i rozmawiał z innymi mieszkańcami. To wszystko pomoże lub utrudni nam dojście do prawdy.

Zobacz: Death Stranding trafi również na PC?

Graficznie tytuł przypomina Minecraft lub Cube World. Jest to zrozumiałe, bo łatwiej stworzyć tego typu świat za to z lepszą oprawą narracyjną.

Zresztą zobaczcie sami:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcedsogaming
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię