Strona głównaGryAktualnościDeath Stranding trafi również na PC?

Death Stranding trafi również na PC?

Na oficjalnej australijskiej stronie PS4 została zaktualizowana lista ekskluzywnych tytułów. Tym samym Death Stranding autorstwa Hideo Kojimy nie jest już grą dostępną wyłącznie na konsolę PlayStation.

Odkrycia dokonali dziennikarze serwisu ResetEra. Death Stranding znajdowało się na liście tytułów ekskluzywnych od 31 maja. Co więcej z oficjalnej okładki gry zniknęła również naklejka „Tylko na PlayStation”, jaką możemy spotkać na wszystkich ekskluzywnych grach na PS4.

Zobacz: Death Stranding – Hideo Kojima zaprezentował dwie okładki standard i steelbook

Death Stranding od samego początku był określany jako gra wyłącznie na konsolę PS4. W tej sytuacji pojawianie się gry na PC wydaje się możliwe. Gra nadal będzie dostępna tylko na konsolę PS4 i na PC, chociaż nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana.

Oczywiście zniknięcie gry z listy może być tylko przypadkiem, chociaż bardziej prawdopodobne jest, że zbliżamy się do momentu zapowiedzi tytułu w wersji PC. Hideo Kojima będzie jednym z gości Geoffa Keighleya na targach gamescom. Opening Night Live już za niecałe dwa tygodnie, możliwe, że właśnie wtedy zostanie przekazana dobra nowina.

Zobacz: Hideo Kojima zapowiada rozmiar otwartego świata Death Stranding

Małe szanse, że premiera gry pokryje się z wersją PS4. Jednak wielu graczy może zrezygnować z preorderu PS4 na rzecz gry PC. Gdy tylko pojawi się więcej informacji w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceResetEra
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię