Strona główna Gry Aktualności Elder Scrolls VI tylko na PC i konsole nowej generacji

Elder Scrolls VI tylko na PC i konsole nowej generacji

- Reklama -

Bethesda w niejednoznaczny sposób stwierdziła, że The Elder Scrolls VI nie zostanie wydane na konsole obecnej generacji. Matt Firor powiedział, aby nie oczekiwać kolejnej części Starych Zwojów na PS4 i Xbox One, ponieważ kiedy gra wyjdzie to na pewno będzie już inna generacja konsol.

Firor zapytany czy TES VI będzie miał jakikolwiek wpływ na The Elder Scrolls Online odpowiedział:

Nie wiem nawet, jaki będzie świat, kiedy gra wyjdzie. Na pewno będzie inna generacja konsol. Kto wie? Wiem, że nie musimy się nad tym zastanawiać jeszcze przez długi czas.

Wypowiedź pokrywałaby się z tym, co mogliśmy usłyszeć wcześniej od szefa Bethesdy Pete’a Hinesa, który zasugerował, że nie powinniśmy szybko spodziewać się Elder Scrolls VI.

Zobacz także: Znamy wymagania sprzętowe Fallout 76

Wygląda na to, że nie powinniśmy spodziewać się następcy Skyrim jeszcze przez długi czas. Teraz czekamy na premierę Fallout 76. Następnie Bethesda ma zająć się nowym IP zatytułowanym Starfield. I wygląda na to, że TESVI nie wyjdzie, aż do momentu gdy PS4 i Xbox One nie padną ze „starości”. Według plotek kolejny tytuł to The Elder Scrolls VI: Real, ale nie jest to potwierdzone.

A na koniec jeszcze przypomnijmy sobie materiał przedstawiony na E3 2018:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE