Strona głównaGryAktualnościSilnik Source 2 wyjdzie 23 marca?

Silnik Source 2 wyjdzie 23 marca?

Czy silnik Source 2 wyjdzie 23 marca? Niektórzy twierdzą, że tak i mają na to dowody. Te mają pochodzić z serialu The Office. To chyba najdziwniejsza teoria spiskowa z jaką miałem do czynienia.

Lubię czasem poczytać różne teorie spiskowe, które niejednokrotnie są dość sensowne i składają się w logiczną całość. Tym razem jednak ktoś chyba zbyt mocno popłynął. Według informacji przekazanych przez użytkownika Twittera o nazwie csmoneytrade, nowa wersja silnika Source ma pojawić się już w ciągu kilku najbliższych dni. Na poparcie tej tezy prezentowane są dowody w postaci serialu The Office.

Według analizy csmoneytrade, oficjalne konto CS:GO na Twitterze na kilka ostatnich komentarzy odpowiedziało gifami z ww. serialu. Premiera serialu miała miejsce 24 marca. Kolejnym elementem układanki miało być dodanie mapy cs_office 23 marca. Czyli bardzo blisko rocznicy premiery serialu. Idziemy dalej. Silnik Source 2 został zaprezentowany w 2015 roku na imprezie GDC: Game Developers Conference. W tym roku impreza ma odbyć się ponownie pomiędzy 20 a 24 marca. Następnie, Wiosenna wyprzedaż Steam trwa do 23 marca. A jak zakończyć wyprzedaż jak nie premierą silnika Source 2?

Chcecie więcej dat potwierdzających? Koniecznie zajrzyjcie do tego wątku na TT:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię