Strona głównaEsportSimpsonowie wchodzą w esport

Simpsonowie wchodzą w esport

Chyba mało kto nie kojarzy jednego z najdłużej emitowanych seriali animowanych o sympatycznej rodzinie Simpsonów. Twórcy zawsze starają się być na bieżąco z wydarzeniami otaczającego nas świata. Jeden z kolejnych odcinków zostanie poświęcony esportowi.

Co ciekawe nie będzie to pierwszy tego typu odcinek, kilka lat temu mieliśmy już okazję obejrzeć epizod poświęcony World of Warcraft. Z kolei w innym odcinku Simpsonowie odwiedzili targi E4, gdzie na wystawie były prezentowane takie gry jak Guts of War, World of KrustCraft i Assassins Creed: Summer of Love.

Al Jean, scenarzysta serialu zamieścił na Twitterze zdjęcie okładki scenariusza do odcinku „E my Sports”. Kiedy jeden z użytkowników serwisu wprost zapytał czy będzie to odcinek o esporcie, Jean odpowiedział krótko: „tak”.

Niestety szczegółowe informacje na temat tego odcinka trzymane są w ścisłej tajemnicy. Można jednak się spodziewać, że epizod będzie poświęcony Bartowi i jego zamiłowaniu do gier. Gwiazdą epizodu będzie Ken Jeong znany z serialu Community i filmów Kac Vegas.

Poniżej oryginalny wpis na twitterze:

Odcinek „E my Sports” będzie częścią trzydziestego sezonu The Simpson, którego premiera odbędzie się 30 września.

A Wy oglądacie Simpsonów? A może graliście w którąś z gier? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię