Strona głównaGryNowy dodatek do World of Warcraft pokonany w niecałe 5 godzin

Nowy dodatek do World of Warcraft pokonany w niecałe 5 godzin

Wczoraj miała miejsce premiera nowego dodatku do World of Warcraft, Battle for Azeroth. Jednemu z graczy wystarczyło niecałe pięć godzin gry, aby osiągnąć limit poziomu.

Według informacji przekazanych przez gracza Icy Venis był on w stanie ukończyć zadanie przejścia z poziomu 110 do 120 dokładnie w cztery godziny i siedemnaście minut. Gracz w tym celu wykorzystał swoją postać trolla druida o imieniu Luigingi. W osiągnięciu celu pomogli mu członkowie gildii, którzy również bardzo szybko osiągnęli maksymalny poziom doświadczenia. Wszyscy trzej gracze transmitowali swoje wysiłki na Twitchu.

Ekipa nie wykorzystywała żadnych specjalnych sztuczek ani kodów żeby tego dokonać. Ich metoda polegała na wypełnianiu zadań w najkrótszym możliwym czasie. Można było tego spróbować podczas testów wersji beta dodatku. Poprzedni dodatek pt. Legion został „rozpykany” w 5 godzin 28 minut w 2016 roku.

Battle for Azeroth dodaje nowe kontynenty, lochy i wiele innych. Po osiągnięciu maksymalnego poziomu na graczy czekają m.in. rajdy.

Dodatek kosztuje około 180 złotych, więc wymaksowanie poziomu powinno jednak zająć nam troszeczkę więcej czasu. Nie zapominajmy oczywiście o późniejszych zadaniach i rajdach. Czy warto? To zostawiam do Waszej oceny.

Źródło: twinfinite

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię