Strona głównaGryAktualnościSkull & Bones Pirate – ponownie opóźnione

Skull & Bones Pirate – ponownie opóźnione

Po raz kolejny Ubisoft przenosi premierę Skull & Bones Pirate. Teraz gry możemy najwcześniej spodziewać się w 2022 roku.

Długo oczekiwana piracka gra Skull & Bones Pirate została ponownie opóźniona. Wydawca w swoim najnowszym raporcie o dochodach podał, że premiera gry ma odbyć się w roku podatkowym 2022-2023, czyli między 1 kwietnia 2022 a 31 marca 2023.

Zobacz: Resident Evil Village – na gołego moda nie trzeba było długo czekać

To już kolejne opóźnienie Skull & Bones Pirate, jednak nie powinno to być dla nikogo wielką niespodzianką. We wrześniu 2020 roku Ubisoft potwierdził, że programiści pracują nad nową wizją gry.

Elisabeth Pellen powiedziała wtedy:

Wielu z was zastanawiało się, dlaczego musieliśmy odłożyć naszą premierę. Odpowiedź jest taka, że ​​potrzebowaliśmy po prostu więcej czasu. Marzyliśmy o czymś większym dla Skull & Bones, a te ambicje naturalnie wiązały się z większymi wyzwaniami.

Po raz pierwszy o tej produkcji mogliśmy usłyszeć podczas E3 2017/ Za powstanie gry odpowiada Ubisoft Singapore, studio, które stworzyło sceny walki na wodzie w AC Black Flag.

Obok gry ma powstać również serial Skull & Bones, jednak będzie on tworzony niezależnie od gry. Obecnie gra przenoszona jest w kierunku rozgrywki online i ma iść w kierunku Fortnite.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię