Strona głównaGryAktualnościSkyblivion - nieoficjalny remake Obliviona na nowym trailerze

Skyblivion – nieoficjalny remake Obliviona na nowym trailerze

Od momentu kiedy poprzednio wspominaliśmy o Skyblivion minęło prawie 1,5 roku. Od tamtej pory twórcy poczynili spore postępy.

Jeśli jesteście ciekawi jak mógłby wyglądać remake kultowego RPG Bethesdy, Obliviona, to nieoficjalne dzieło fanów gry może być całkiem udaną “wizualizacją”. W oczekiwaniu na kolejną grę z serii, w tle trwają prace nad innym, dużym projektem ze świata Elder Scroll – Skyblivion.

Skyblivion to fanowski mod, który tworzony jest już właściwie od niemal dekady. Skład ludzi, którzy nad nim pracują jest stale rozbudowywany, a autorzy za cel postawili sobie dopracować go niemal każdym możliwym elemencie. Widać to w nowym trailerze projektu, w którym zaprezentowano między innymi jak obecnie prezentują się elementy otoczenia oraz questy. I trzeba przyznać, że całość wygląda coraz bardziej imponująco.

Oprócz wspomnianych elementów, możemy też rzucić okiem na kilka nowych elementów gry. Autorzy stworzyli własne narzędzie, dzięki któremu mogą wykorzystać engine Skyrima by importować questy z Obliviona. W poprzednich wersjach projektu ten element działał jeszcze zbyt niestabilnie. Dopracowano także elementy UI, które teraz powinny lepiej pasować do stylu remake’a.

Kiedy cały projekt ujrzy światło dzienne? Czy stanie się to jeszcze zanim gracze otrzymają w swoje ręce The Elder Scrolls VI? Autorzy twierdzą, że widzą już koniec drogi, ale nadal jeszcze przed nimi sporo do zrobienia. Jeśli chcielibyście pomóc w tworzeniu gry, możecie to zrobić, zgłaszając się przez jej stronę internetową.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię