Strona głównaGryAktualnościKubek Starbucksa z Gry o Tron doczekał się dwóch modów w Skyrim

Kubek Starbucksa z Gry o Tron doczekał się dwóch modów w Skyrim

Mimo, że od emisji feralnego odcinka Gry o Tron z widocznym kubkiem kawy ze Starbucksa minęło już trochę czasu, widzowie nadal zastanawiają się jakim cudem kubek ten się tam znalazł. Czy był to przypadek, czy może jakaś zaplanowana akcja reklamowa sieci kawiarni? Oczywiście internet nie mógł nie wykorzystać okazji, by zakpić z twórców serialu.

HBO co prawda już po wypuszczeniu odcinka zdecydowało się usunąć komputerowo kartonowy kubeczek, ale to nie powstrzymało twórców modów przed zapisaniem tego wydarzenia dla potomnych. Na prośby użytkowników Reddita odpowiedziało dwóch moderów, którzy stworzyli dwa, osobne mody do Skyrima, dodające ów kubeczek do gry.

Zobacz: Skyrim zyskał moda, dzięki któremu gra przechodzi się sama

Użytkownik o nicku Sphered umieścił kubek w dwóch miejscach – w sali tronowej w mieście Solitude, oraz w strażnicy Dragonsreach. Szczególnie to drugie miejsce było często wymieniane w prośbach na Reddicie. Ten mod możecie pobrać stąd.

Modder Johnrose81 był nieco mniej subtelny, umieszczając kubek w naprawdę wielu miejscach. Po prostu podmienił wszystkie pojawiające się w grze kufle – których w grze jest multum – na wspomniany przedmiot. Przy okazji zmienił nieco logo, zamieniając oryginalne na logo Skyland Coffe – co sprawiło, że mod nieco bardziej trzyma się realiów gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię