Strona główna Gry Aktualności Rage 3: ID Software nie może się doczekać prac nad kontynuacją hitu

Rage 3: ID Software nie może się doczekać prac nad kontynuacją hitu

Rage 2 zadebiutowało zaledwie kilka dni temu. Jednak pracownicy ID Software zdają się mówić: “i co z tego? my już chcemy pracować nad Rage 3!”. Taki przynajmniej wniosek płynie z wypowiedzi jednego z twórców, Tima Willitsa.

W wywiadzie dla The Hollywood Reporter Willits stwierdził, że nie może się już doczekać kolejnej części serii. Natomiast zapytany o szczegóły, oraz o to, czy w ogóle widzi przyszłość serii poza Rage 2, odparł:

“Mam nadzieję. W zasadzie to – tak. Zawsze uwielbialiśmy tę serię ze względu na jej świetną otoczkę. Możemy w niej robić co chcemy. Kiedyś rozważaliśmy pomysł jazdy na ogromnych karaluchach. W jakiej innej grze coś takiego byłoby potraktowane na poważnie? To szalona, zabawna, ekscytująca seria i mam nadzieję, że 3. część stworzymy najszybciej jak to tylko możliwe.”

Można oczywiście powyższe słowa odczytywać jako pobożne życzenie dewelopera, podyktowane kierunkiem, w jakim poszła seria. Ale bardziej prawdopodobne jest, że Bethesda da zielone światło na prace nad kolejną częścią – o ile już takiej zgody nie wyraziła. Tym bardziej, że zarówno Doom, Far Cry jak i Borderlands to hity branży gier, a Rage to miks wszystkich tych pomysłów.

Zobacz: Bethesda naprawia błąd i usuwa Denuvo ze steamowej wersji Rage 2

Póki co jednak pora zejść na ziemię – na rozważania o Rage 3 jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Gracze potrzebują póki co czasu na to, by porządnie ograć “dwójkę”. Ale za kilka lat, kto wie…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE