Strona głównaWiadomościSłuchawki Coller Master MasterPulse w nowej artystycznej odsłonie

Słuchawki Coller Master MasterPulse w nowej artystycznej odsłonie

Twórczą kreatywność można wyrazić na tysiące sposobów, a jednym z nich może być moddowanie akcesoriów do komputera. W rękach zdolnych artystów były już stacje komputerowe, klawiatury, myszy, i przyszedł czas na słuchawkowe kreacje sprzętu Cooller Master Pulse.

Dzieła twórców zrzeszonych z firmą Cooler Master są prawdziwą gratką dla fanów gamingu. Kiedy pod „dłuto” artystów wpadnie sprzęt komputerowy to pewne jest, że powstanie coś niesamowitego. Autorskie spojrzenie na urządzenie pozwala stworzyć oryginalny produkt będący wizualną rozkoszą.

Takimi inżynierami pomysłów są Nina, Tim „Timpelay” Petterson i Robin. Choć ich kariera twórcza wywodzi się z całkiem innych działów rzemieślniczych – Nina to profesjonalna tatuażystka, Robin jest ilustratorem współpracującym z wieloma markami, a z kolei Tim jest z zawodu inżynierem-konstruktorem – to jednak łączy ich wyzja „ożywiania” rzeczy martwych. Z miliona kopii produktów wybiorą jeden egzemplarz i sprawią, że każdy będzie niepowtarzalnym obrazem sprzęgającym chłodną stal z miłością do gier.

Cooler Master zachęca wszystkich do modowania i zabaw ze słuchawkami MasterPulse. Czasem przez przypadek może powstać coś naprawdę ujmującego, nie tylko uszy, ale i oczy. Sprzęt wyciągnięty z zalakowanego pudełka nie musi pozostawać wiernym swej naturze, a może stać się przedmiotem nietuzinkowym, a wręcz ekspozycyjnym, który reklamować będzie twórcę pomysłu oraz producenta sprzętu.     

     

Źródło: cooler master

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię