Strona głównaWiadomościRozrywkaSonic Prime – do sieci wyciekły grafiki koncepcyjne

Sonic Prime – do sieci wyciekły grafiki koncepcyjne

Sonic Prime to kolejny serial animowany, w którym główną postacią będzie niebieski jeż. Teraz do sieci wyciekły grafiki koncepcyjne, które pozwalają zapoznać się z ogólną koncepcją programu.

Sonic the Hedgehog zdecydowanie ma teraz co robić. Jeż sprinter ma zostać VTuberem, otrzymać swoje własne tematyczne parki rozrywki i nie tylko. Kolejną atrakcją będzie Sonic Prime, czyli animacja z udziałem Sonica tworzona na potrzeby Netflixa. Premiera zapowiedziana jest na 2022 rok.

Do tej pory o produkcji nie było wiadomo zbyt wiele oprócz oficjalnego potwierdzenia, że trwają prace. Teraz ktoś związany z produkcją opublikował w sieci kilka projektów koncepcyjnych. Grafiki te zostały szybko zdjęte, jednak jak wiadomo w sieci teoretycznie nic nie ginie.

Sonic Prime Sonic Prime Sonic Prime Sonic Prime Sonic Prime Sonic Prime

Grafiki dają jako takie pojęcie czego możemy spodziewać się po nadchodzącym serialu. Grafiki przedstawiają m.in. Sonica przemieszczającego się po różnych wymiarach za pomocą portali. Są to bardzo wczesne pomysły i możemy spodziewać się, że w ostatecznej produkcji bardzo wiele się zmieni. Miejmy nadzieję, że wkrótce Netflix zaprezentuje jakiś konkretny zwiastun.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię