Strona głównaWiadomościSony rejestruje markę PSX. To zwiastun powrotu pokazów PlayStation Experience?

Sony rejestruje markę PSX. To zwiastun powrotu pokazów PlayStation Experience?

Sony zarejestrowała nową markę – PSX. Może to oznaczać, że Japończycy ponownie zaczną organizować wydarzenia PlayStation Experience po kilku latach przerwy.

Ostatni raz PSX odbyło się w 2017 roku. Według informacji przekazanych przez serwis The Gamer, Sony zarejestrowało w amerykańskim urzędzie ds. patentowych wniosek o rejestrację marki PSX. O ile sama rejestracja marki to nic dziwnego, to jednak sam wniosek został złożony w kategorii dotyczącej wydarzeń oraz pokazów i prezentacji gier na żywo. To możemy traktować jako potwierdzenie, że Sony planuje ponownie powrócić do organizacji PlayStation Experience.

Zobacz: Watch Dogs Legion – Bloodline – Ubisoft prezentuje zwiastun i fragmenty fabuły

Co więcej, pokrywałoby się to z wcześniejszymi doniesieniami na temat planów Sony co do organizacji własnego pokazu. Oczywiście w dobie pandemii raczej nie powinniśmy spodziewać się pokazu o takim rozmachu z jakim realizowane były dotychczas PSX, to może być bardziej coś na zasadzie State of Play. Możliwe, że Japończycy zwyczajnie podmienią nazwę. Tak czy inaczej musimy czekać na oficjalne informacje od Sony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię