Strona głównaGryAktualnościSony rozważa zakup Warframe

Sony rozważa zakup Warframe

Popularny free to play najwyraźniej zaczyna zwracać uwagę największych firm branży. Najnowsze raporty sugerują, że Warframe miałby trafić w ręce Sony.

Warframe uchodzi za jeden z najbardziej udanych i niedocenianych jednocześnie darmowych tytułów na rynku. Digital Extremes udało się zebrać wokół gry bardzo dużą społeczność, która ufa i szanuje swojego dewelopera. Niedługo może to przynieść spore korzyści.

Zobacz: PlayStation 5 – wszystko, co wiemy o konsoli Sony

Według ostatniego raportu Bloomberga, Sony dołączyło do listy firm zainteresowanych zakupem Leyou Technologies. W portfolio chińskiej firmy znajduje się nie tylko Warframe, ale również nowe MMO ze świata Lord of The Rings. Leyou współpracuje nad tym projektem razem z Amazonem.

Sony nie jest jednak jedynym zainteresowanym. Od dłuższego czasu negocjacje z Leyou prowadzi również iDreamSky, firma należąca do chińskiej korporacji technologicznej Tencent. Chociaż na zwycięstwo Sony będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, samo zainteresowanie z ich strony daje sporo do myślenia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię