Strona głównaGryAktualnościHorizon Forbidden West - szczegóły aktualizacji 1.08

Horizon Forbidden West – szczegóły aktualizacji 1.08

Guerrilla Games nie próżnuje. Do Horizon Forbidden West trafiła właśnie nowa, naprawiająca wiele kluczowych błędów aktualizacja.

Horizon Forbidden West zebrało świetne oceny od krytyków i zostało ciepło przyjęte przez fanów Aloy. W dzisiejszych czasach tak ogromne gry wychodzą jednak z solidną porcją bugów, które potem stopniowo naprawiane są przez twórców.

Zobacz: EA usuwa swoje gry ze sklepów cyfrowych

Nie inaczej jest w przypadku nowego Horizona. Na oficjalnym subreddicie gry twórcy opublikowali informację o kolejnej aktualizacji wraz ze szczegółową listą zmian.

Najlepszą wiadomością jest oczywiście lista naprawionych błędów w głównej linii fabularnej. Poboczne elementy gry można ominąć i wrócić do nich później. Bugi z głównych questach są widoczne dla większej liczby graczy i dużo bardziej uciążliwe. Oprócz tego gra powinna rzadziej crashować i wyglądać nieco lepiej w kilku cutscenkach.

Lista zmian w patchu 1.08 jest dosyć długa, ale do końca problemów Horizona jeszcze kawałek. Gra ma wciąż kilka wizualnych mankamentów, bugi z szybką podróżą i nie oferuje nagród za Black Box.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię