Strona głównaGryAktualnościSoulframe – zobacz zwiastun nowej gry twórców Warframe

Soulframe – zobacz zwiastun nowej gry twórców Warframe

Ekipa studia Digital Extremes udostępniła pierwszy zwiastun nowej gry fantasy Soulframe. Co więcej, studio zostało także wydawcą nowej produkcji twórców Ruined King: Leage of Legends Story.

Digital Extremes rozszerzyło swoją działalność i zabrało się za tworzenie nowego tytułu poza rozwojem Warframe. Co więcej, studio wystąpi również w roli wydawcy dla gry innej firmy.

Zobacz: ReedPop i ESA pracują nad organizacją E3 2023

Soulframe to gra w klimatach fantasy, której głównym wątkiem fabularnym będzie konflikt pomiędzy ludzkością  i naturą. Na razie tyle wiemy. Twórcy udostępnili jeszcze zwiastun produkcji, jednak nie dowiadujemy się z niego zbyt wielu konkretów.

W ekipie odpowiedzialnej za Soulframe zasiadają Jeff Ross oraz Steve Sinclair, którzy do niedawna zajmowali się Warframe. Ich dotychczasowe obowiązki przejęła Rebecca Ford. Co ciekawe, sama zmiana odbyła się pół roku temu i przeszła bez większego echa nie powodując negatywnego wpływu na Warframe.

Z innych wieści, Digital Extremes wyda nową grę studia Airship Syndicate, czyli zespołu odpowiedzialnego za Battle Chasers: Nightwar, Ruined King: A League of Legends Story oraz Darksiders Genesis. Nowa gra ma być MMO z widokiem TPP i zręcznościowym stylem walki. Akcja osadzona będzie w nowym świecie wykreowanym przez dewelopera. Podobnie jak przy Soulframe na razie nie są znane szczegóły. Tych możemy spodziewać się w grudniu gdy gra zostanie oficjalnie zapowiedziana podczas The Game Awards.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię