Strona głównaGryReedPop i ESA pracują nad organizacją E3 2023

ReedPop i ESA pracują nad organizacją E3 2023

Stowarzyszenie Entertainment Software Association ogłosiło dzisiaj, że targi E3 2023 zostaną zorganizowane we współpracy z ReedPop. Impreza miałby powrócić w swojej tradycyjnej stacjonarnej formie.

ReedPop to organizator takich wydarzeń jak PAX, EGX, Star Wars Celebration, New York Comic Con i wielu innych imprez. Firma nawiązała współpracę z ESA, aby wspólnie zorganizować targi E3 w przyszłym roku w Los Angeles Convention Center. Impreza będzie organizowana zarówno jako wydarzenie stacjonarne oraz event online.

Zobacz: Bethesda nadal oferuje pracę twórcom Fallout London

Jeszcze w tym roku wystawcy będą mogli rejestrować chęć uczestnictwa w imprezie. Jak podaje dyrektor generalny ESA – Stanley Pierre-Louis.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy przywrócić E3 jako osobiste wydarzenie z ReedPop, światowym liderem w produkcji wydarzeń popkultury. Ostatnie trzy lata potwierdziły, że E3 zbiera naszą branżę jak żadne inne wydarzenie. ReedPop wnosi światowej klasy talenty i głębokie zrozumienie branży gier wideo, co będzie służyć ulepszeniu doświadczeń z E3 na nadchodzące lata.

Prezes ReedPop, Lance Fensterman, dodał:

Wzięcie na siebie odpowiedzialności za przywrócenie E3 w 2023 roku to dla ReedPop ogromny zaszczyt i przywilej. globalną branżę gier w nowy i szerszy sposób, niż robimy to już w ReedPop dzięki naszemu portfolio wiodących światowych wydarzeń i stron internetowych.

Przywrócenie czerwcowego E3 możemy traktować jako powrót do normalności po kilku latach obostrzeń spowodowanych przez pandemię. Nie wiem, jak Wy, ale ja się cieszę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię