Strona głównaWiadomościAkcesoriaSPC Gear SM900 – nowy mikrofon dla streamerów i YouTuberów

SPC Gear SM900 – nowy mikrofon dla streamerów i YouTuberów

Marka SPC Gear, czyli po prostu SilentiumPC, zaprezentowała nowy mikrofon, który dedykowany jest początkującym i średniozaawansowanym streamerom oraz YouTuberom. Model SM900 ma w zestawie wszystko to, co potrzebne jest twórcom, a przy tym nie kosztuje majątku.

SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone, bo tak brzmi pełna nazwa urządzenia, to urządzenie stworzone z myślą o początkujących i średniozaawansowanych streamerach oraz YouTuberach. W zestawie z urządzeniem znajduje się wszystko to, czego może potrzebować twórca: ramię do zamontowania mikrofonu na biurku, koszyk na mikrofon, który niweluje dźwięki między innymi klawiatury i myszki, a także filtr pop do walki z szeleszczeniem i spółgłoskami wybuchowymi. Do tego jest to sprzęt Plug&Play i cały montaż nie powinien zajmować więcej niż 2-3 minuty.

Jeśli chodzi o kwestie bardziej technicznej, to sam mikrofon ma charakterystykę kierunkową, kardioidalną, co oznacza, że dźwięk zbierany jest przede wszystkim z przodu. Jego pasmo przenoszenia mieści się w zakresie od 18 Hz do 21 kHz. Producent zapewnia, że mikrofon ma niski poziom szumów własny i nie ma efektu sprężenia zwrotnego. Do komputera podłączany jest przez kabel USB o łącznej długości 2,8 metra, ale część jest schowana w ramieniu, więc efektywnie przewód jest nieco krótszy.

Sugerowana cena detaliczna SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone to 319 zł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię