Strona głównaWiadomościHardwareNowe słuchawki i myszka Lioncast. Ma być wygodnie, precyzyjnie i z krystalicznie...

Nowe słuchawki i myszka Lioncast. Ma być wygodnie, precyzyjnie i z krystalicznie czystym dźwiękiem

Firma Lioncast przygotowała dwie pary nowych słuchawek dla graczy oraz precyzyjną myszkę.

Lioncas zapewnia, że słuchawki LX60 zaskoczą nas wytrzymałością użytych materiałów, wykonaniem oraz prostym i estetycznym wyglądem. Wyposażone zostały w 60mm neodymowe przetworniki, nauszniki pokryte ekoskórą, obsługują dźwięk przestrzenny 7.1 oraz mają kabel w oplocie z dodatkowym pilotem. Za jego pomocą można nie tylko regulować głośność, ale również sterować podświetleniem RGB, którego w sprzęcie dla graczy nie mogło zabraknąć.

Myszka LM60 została wyposażona w przełączniki Omron zapewniającą żywotność co najmniej 50 mln kliknięć oraz precyzyjny sensor PMW 3389 z czasem reakcji na poziomie 1 ms. Nie zabrakło też dodatkowych przycisków z opcją ich mapowania i tworzenia złożonych makr oraz podświetlenia RGB.

Drugie słuchawki, to Lioncas LX55. Mają mniejsze, bo 53mm przetworniki neodymowe i też obsługują dźwięk przestrzenny. Producent zapewnia szerokie pasmo przenoszenia od 2 0do 20 000 HZ. Na wyposażeniu znajdziemy bardzo długi kabel (3,45m) zakończony pozłacaną wtyczką USB lub standardowego Jacka 3,5mm. Nie zabrakło oczywiście mikrofonu, pilota oraz opcjonalnego podświetlenia RGB.

Słuchawki LX60 zostały wycenione na 349 zł, myszka LM60 na 329 zł, a słuchawki LM55 na 299 zł w opcji z podświetleniem oraz 229 zł bez niego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię