Strona głównaGryAktualnościSpider-Man 2: pierwsze plotki na temat kolejnej części gry

Spider-Man 2: pierwsze plotki na temat kolejnej części gry

Reddit znowu dostarcza przecieków na temat wyczekiwanej gry. Po ciepło przyjętej poprzedniej części Spider-Mana podobno trwają prace nad kolejną.

Uwaga: tekst może zawierać spojlery.

Zdaniem autora wpisu – który jednak nie zdradza skąd ma posiadane przez siebie informacje – prace nad grą są już bardzo zaawansowane. Są to jednak prace głównie związane z zakodowaniem rozgrywki, a nie elementów takich jak nagranie dialogów czy sesjach motion capture. 

Spider-Man-Miles-Morales

Już jakiś czas temu zaczęły pojawiać się informacje, że kolejna gra będzie dotyczyła symbiota – omawiane tutaj plotki również mówią o nim jako ważnej postaci w grze. Nie będzie nim jednak Harry Osborn, bo symbiota ma przejąć sam Peter Parker. W grze nie pojawi się w ogóle Norman Osborn jako Zielony Goblin, za to jego miejsce zajmą między innymi Wraith i Jaszczur. Kampanię mamy rozgrywać Parkerem, ale będą też epizody z udziałem Milesa Moralesa. Endgame pozwoli natomiast na dowolne przełączanie postaci.

Zobacz: Spider-Man Miles Morales ma na koncie już ponad 4 miliony sprzedanych gier

Obaj Spider-Mani mają mieć oczywiście różne umiejętności i drzewka rozwoju. Gra ma umożliwiać przenoszenie zapisu z poprzedniej części, z wszystkimi zebranymi w jedynce przedmiotami i strojami. Te ostatnie mają zresztą mieć spory wpływ na fabułę.

Powyższe informacje to niepotwierdzone plotki – pamiętajcie o tym.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię