Strona głównaWiadomościHardwareKryptowaluta mem Dogecoin stała się akceptowanym środkiem płatniczym w sklepie Newegg

Kryptowaluta mem Dogecoin stała się akceptowanym środkiem płatniczym w sklepie Newegg

Jeden z największych sklepów z elektroniką użytkowa w Ameryce właśnie zaakceptował możliwość płatności za swoje towary przy pomocy kryptowaluty Dogecoin.

Newegg jest doskonale znanym sklepem w Ameryce południowej, z którego codziennie korzystają setki osób. Teraz te osoby za swoje zakupy będą mogły zapłacić przy pomocy kryptowaluty Dogecoin.

Kryptowaluta Dogecoin powstała jako mem i miała być swoistą satyrą, że kryptowaluty pozostaną bezwartościowe poza światem giełd i spekulacji i że nic nie uda się za nie kupić w sklepie, a sam piesełcoin miał być ostatecznym żartem na ten temat.

Na całe szczęście życie pisze ciekawsze scenariusze i waluta mem stała się środkiem płatniczym. Co więcej, osoby, które na początku 2020 postanowiły zainwestować w tę walutę, w ciągu roku zarobiły około 8656%. Aktualnie jeden piesełcoin jest wart 0,4 USD

Sama płatność jest odrobinę bardziej skomplikowana niż tradycyjny przelew bankowy, ale dla osób, które poruszają się na rynku kryptowalut, nie będzie stanowiło to problemu. Płatność realizowana jest przez BitPay

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię