Strona głównaWiadomościRozrywkaSpider-Man: No Way Home zarobił już ponad miliard dolarów

Spider-Man: No Way Home zarobił już ponad miliard dolarów

Imponujący wynik w box office Spider-Man: No Way Home. Mimo panującego na świecie Covida, film bije rekordy popularności. 

Spider-Man: No Way Home zadebiutował w bardzo dobrym momencie. Podobnie jak Przebudzenie Mocy w 2015 roku, udało mu się zdominował świąteczną ofertę kinową i sprzedać miliony biletów.

Zobacz: New World – społeczność rzuciła wyzwanie twórcom gry. Wyzwanie zostało przyjęte

Na pewno filmowi pomaga również fakt, że wszyscy zgodnie uznali go za znakomity. Na Rotten Tomatoes może pochwalić się wynikiem 93% od krytyków i 98% od fanów, z ponad 25 tysiącami ocen. Miłośnicy Marvela czekali na ten film i się nie zawiedli.

Jest to bez wątpienia również bardzo dobry znak dla całego Hollywoodu. Ograniczenia związane z Covidem zachęcały większośc osób do pozostania przy platformach streamingowych, a najgłośniejsze produkcje były odkładane w czasie. Przebicie miliarda dolarów na box office sugeruje jednak, że sytuacja może powoli się stabilizować i dla dobrego filmu ludzie znajdą sposób na wyjście z domu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDeadline
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię