Strona głównaWiadomościRozrywkaSpider-Man znów częścią MCU! Sony dogaduje się z Marvelem

Spider-Man znów częścią MCU! Sony dogaduje się z Marvelem

Gdy wszyscy już chyba stracili nadzieję na powrót Spider-Mana do MCU, jak grom z jasnego nieba spada wiadomość, że skłócone firmy zdołały się dogadać. Człowiek-Pająk oficjalnie wraca do Marvel Cinematic Uniervse.

Ta informacja absolutnie nie należy do gatunku domysłów czy pobożnych życzeń. Ogłosili ją szef Marvel Studios oraz producent MCU. Podali jednocześnie informację, że pojawi się kontynuacja filmu Spider-Man: Daleko od Domu, a główną rolę zagra Tom Holland. Film ma się pojawić 16 lipca 2021 roku.

Zobacz: Sony złożyło Marvelowi nową ofertę. Ważą się losy Spider-Mana w MCU

Nie jest to jednorazowa akcja. Spider-Man wróci na dobre do kolejnych filmów z MCU, pojawi się także w nowych grach. Oprócz niego, jedną z postaci nowo kreowanego uniwersum będzie między innymi Venom. W planach są również seriale i materiały z innymi bohaterami – jak na przykład Morbiusem.

Jeśli zaś chodzi o wynik rozmów pomiędzy Sony i Disney’em to wiadomo jedynie, że Marvel i Disney otrzymają 25% wpływów z biletów kinowych, resztę pieniędzy zainkasuje Sony. Okazuje się więc, że niemożliwe staje się możliwe.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię