Strona głównaGryAktualnościSplitgate pozostanie w becie do odwołania

Splitgate pozostanie w becie do odwołania

Popularność przyniosła Splitgate sporo tytułów. Twórcy zdecydowali zostawić na razie swoją grę w fazie beta testów. 

Wyjątkowe połączenie Halo z Portalem głośnym echem rozeszło się po branży gier wideo. Darmowy shooter zdobył sobie tak dużo fanów, że twórcy postanowili przesunąć w czasie premierę. Teraz graczy jest jeszcze więcej, a konkretna data premiery jest nieznana.

Zobacz: Cyberpunk 2077 otrzymuje aktualizację 1.3, lista błędów nadal jest porażająca

Dwa miliony graczy ściągnęły betę Splitgate w pierwsze dwa tygodnie. Wtedy spowodowało to spore problemy z serwerami. Po miesiącu pobrań jest już ponad 10 milionów. Popularność gry spowodowała, że premiera została jeszcze dalej odłożona w czasie.

1047 Games na każdym kroku mówi, że jest to niewiarygodne doświadczenie i nie spodziewali się tak dużego zainteresowania. Ze względu na ogromną liczbę graczy shooter będzie na razie rozwijany w fazie beta. Czas oczekiwania na mecze robi się coraz krótszy, ostatnio zadebiutował tryb rankingowy duo, a deweloper szykuje się już na Gamescom. Splitgate ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię