Strona głównaPoradnikiGryGhost of Tsushima Director's Cut - jak przenieść zapis z PS4 na...

Ghost of Tsushima Director’s Cut – jak przenieść zapis z PS4 na PS5

Autorzy Ghost of Tsushima opublikowali krótki poradnik dla tych, którzy chcą kontynuować przygodę z wersji na PS4 na PlayStation 5 w wersji Director’s Cut.

Director’s Cut to najnowsza wersja hitu Sucker Punch Productions. Zespół podzielił się w internecie krótką instrukcją jak przenieść zapis gry z PlayStation 4 na PlayStation 5. Jak się okazuje, mimo kompletnie nowej architektury konsoli, proces jest niezwykle prosty.

Ghost of Tsushima

W głównym menu gry na PS5 znajduje się opcja przeniesienia save z PS4. Po jej wybraniu rozpocznie się proces transferu danych. Jeśli natomiast posiadacie abonament PS Plus, Sucker Punch rekomenduje pobranie zapisu lokalnie (bo w tym przypadku umieszczony on jest w chmurze) zanim przeniesiecie go na drugą konsolę.

Zobacz: Ghost of Tsushima Legends jako samodzielna gra z nowym trybem PvP

Po przeniesieniu save’a na PS5 będzie można kontynuować przygodę dokładnie od miejsca, w którym ją zakończyliście na poprzedniej konsoli. Opcja ta może się przydać chociażby graczom, którzy chcą wypróbować Director’s Cut, ale nie planują przechodzenia całej gry od początku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceShacknews
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię