Strona główna Gry Aktualności Spokojna premiera Harry Potter: Wizards Unite. Wyniki Pokemon GO daleko z przodu

Spokojna premiera Harry Potter: Wizards Unite. Wyniki Pokemon GO daleko z przodu

Nowa gra mobilna z gatunku Augmented Reality najwyraźniej będzie musiała poczekać jeszcze na swój wielki, międzynarodowy sukces.

Mobilne technologie próbują spełniać marzenia z dzieciństwa. Najpierw mogliśmy wcielić się w trenera Pokemonów, co okazało się ogromnym hitem. Teraz Harry Potter: Wizard Unite każe złapać za różdżkę i zostać czarodziejem.

Zobacz: Harry Potter: Wizards Unite – kto pierwszy rzuci telefonem?

Sądząc jednak po przewidywanych wynikach opublikowanych przez Sensor Tower, na razie nie udało się skusić zbyt wielu graczy. Chociaż aplikacja błyskawicznie znalazła się na szczycie listy najpopularniejszych, darmowych gier w App Store, liczba ściągnięć na poziomie 400 tysięcy oraz przychody w okolicach 300 tysięcy dolarów nie robią już takiego wrażenia.

Pokemon GO, które na początku wyszło tylko w Stanach Zjednoczonych, w pierwsze 24 godziny zebrało 7,5 miliona ściągnięć oraz 2 miliony przychodu. W przypadku tego tytułu działało również poczucie uczestniczenia w jakimś historycznym wydarzeniu. Teraz, kiedy wszyscy są już zaznajomieni z tą technologią i mają za sobą dziesiątki kilometrów pokonanych w poszukiwaniu rzadkich Pokemonów, Harry Potter: Wizard Unite będzie musiał się mocno postarać, żeby powtórzyć sukces swojego poprzednika.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE