Strona głównaGryKosmetyczne dodatki do The Division 2 dostępne w ramach Twitch Prime

Kosmetyczne dodatki do The Division 2 dostępne w ramach Twitch Prime

Za niewielką kwotę Wasz agent może wyglądać jak emerytowany gracz MLB.

Opłacalność Amazon Prime’a rośnie z miesiąca na miesiąc. Szczególnie w oczach graczy. Oprócz dostępu do Prime Video czy ekskluzywnych funkcji podczas zakupów na Amazonie, połączenie konta z Twitchem gwarantuje również Twitch Prime. Najpierw regularnie mogliśmy odbierać nowe, darmowe gry, a ostatnio popularne są dodatki do tytułów z gatunku live service.

Zobacz: The Division 2: Netflix tworzy film na podstawie gry

Teraz wśród gorących ofert w ramach Twitch Prime znajdziemy również The Division 2, nowe dziecko Ubisoftu, o którym ostatnio zrobiło się głośniej ze względu na wprowadzenie kolejnej specjalizacji. Posiadacze subskrypcji Amazonu położą swoje ręce na kilku dodatkach w barwach fikcyjnej drużyny Washington Spears.

Nie jest to jednak koniec atrakcji dla fanów The Division 2. Obok aktualnego zestawu widać również trzy inne pudełka podpisane krótkim „Coming Soon”. W przyszłości możemy więc spodziewać się kolejnych błyskotek.

Aktualną ofertę znajdziecie tutaj, razem z krótką instrukcją połączenia kont Twitch i Uplay.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię