Strona głównaGryAktualnościSprite z unikalną edycją puszek i butelek inspirowaną Cyberpunk 2077

Sprite z unikalną edycją puszek i butelek inspirowaną Cyberpunk 2077

Premiera Cyberpunk 2077 zbliża się wielkimi krokami. Nadchodzący debiut polskiej gry możecie również zauważyć po sklepowych półkach.

Fani esportu oraz gier wideo zdążyli już pewnie zauważyć, że Sprite regularnie angażuje się w akcje promujące gaming. Tym razem doszli do wniosku, że „W 2077 pragnienie to przeszłość” i stworzyli unikalną edycję puszek i butelek dla graczy wyczekujących premiery Cyberpunka 2077.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – zabawa na setki godzin

Sam widok odświeżonego wyglądu zwykłej, zielonej puszki pewnie byłby dla fanów Cyberpunka wystarczającą motywacją do wypatrywania produktów w lokalnych sklepach. Jest jeszcze jeden powód, dlaczego warto zainteresować się nową akcją Sprite’a.

19 listopada ruszyła promocja, która pozwoli fanom zgarnąć kuszące gadżety całkowicie za darmo. Na puszkach i butelkach w specjalnej edycji znajdziecie kody. Dzięki nim każdego dnia można zgarnąć kopię gry albo vouchery do sklepu CD Projekt Red Gear.

Premierę gry zaplanowano na 10 grudnia. Macie więc wystarczająco czasu, żeby wyposażyć się w kilka puszek Sprite’a i spróbować swojego szczęścia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię