Strona głównaGryAktualnościNowe studio twórców Assassin’s Creed i Dragon Age

Nowe studio twórców Assassin’s Creed i Dragon Age

Twórcy pracujący nad seriami Assassin’s Creed oraz Dragon Age założyli nowe studio deweloperskie – Yellow Brick Games. W ekipie znalazł się m.in. Mike Laidlaw, były dyrektor kreatywny Dragon Age.

Deweloperzy pracujący w przeszłości nad serią Assassin’s Creed, Dragon Agge i Watch Dogs stworzyli nowe studio Yellow Brick Games. W ekipie znalazło się piętnaście osób, wśród nich znalazł się Mike Laidlaw, były dyrektor kreatywny DA, który w 2017 roku opuścił BioWare. Kolejnymi znanymi nazwiskami są Thomas Giroux, który wcześniej pracował nad serią AC i WD oraz Jeff Skalski i Frédéric St-Laurent B, którzy pracowali w Ubisoft nad AC.

Zobacz: Marvel’s Spider-Man z funkcją przenoszenia save’ów między PS4 a PS5

Jak powiedział Mike Laidlaw:

Dla weteranów dużych produkcji, takich jak ja i duża część zespołu, jest to idealny moment na powrót do małego, zwinnego i bardzo zmotywowanego studia. Chcemy, aby gry tworzone przez Yellow Brick zabierały miliony graczy w cudowne podróże i każdy członek naszego zespołu miał bezpośredni wpływ na nowe światy, które kreujemy.

Na razie nie wiadomo nic na temat pierwszego projektu studia, jednak biorąc pod uwagę, skład zespołu możemy spodziewać się czegoś grubego. Gdy tylko dowiemy się czegoś nowego damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię