Strona głównaGryAktualnościSpyro Reignited Trilogy również na PC-tach i Switchu

Spyro Reignited Trilogy również na PC-tach i Switchu

Sentyment ma dla wielu graczy ogromne znaczenie. Lubimy wspominać, a czasami też wracać do produkcji, przy których bawiliśmy się wiele lat temu. Nic dziwnego, że kolejni deweloperzy odświeżają produkcje naszego dzieciństwa. Niedawno zadebiutowała gra Spyro Reignited Trilogy, a teraz trafi ona również na PC-ty oraz Switcha.

Wiele gier już pokazało, że sentyment jest w przypadku graczy bardzo silny. Największym tego dowodem jest w ostatnich dniach World of Warcraft Classic, które – pomimo ogromnych kolejek – przyciąga tysiące miłośników na całym świecie. Nie przeszkadza im, że najpierw muszą czekać na zalogowanie, a później w kolejkach do wykonania zadania.

Ten trend przez niektórych deweloperów i wydawców został zauważony już jakiś czas temu. Jednym z pionierów wydawania starych produkcji w odświeżanej wersji jest Activision. Firma ma na swoim koncie już między innymi Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Crash Team Racing Nitro-Fueled, a także Spyro Reignited Trilogy. Dwie ostatnie jeszcze nie trafiły na PC-ty, ale wkrótce się to zmieni, a przynajmniej w przypadku małego, fioletowego smoka.

Activision oficjalnie zapowiedziało, że Spyro Reignited Trilogy wkrótce zostanie wydane również na PC-tach oraz konsoli Nintendo Switch. Obie wersje zadebiutują już za kilka dni – 3 września 2019 roku. Spyro Reignited Trilogy to odnowiona wersja trzech gier z serii: Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage oraz Spyro: Year of the Dragon.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię