Strona głównaGryAktualnościW walce z rakiem pomógł mu Wiedźmin 3. Amerykanin dziękuje Polakom

W walce z rakiem pomógł mu Wiedźmin 3. Amerykanin dziękuje Polakom

Przed polską ambasadą w Stanach Zjednoczonych pojawił się niewielki transparent z napisem „Thank you Poland for The Witcher”. Za tym sympatycznym gestem kryje się głębsza historia, która – na szczęście – kończy się szczęśliwie.

Zdjęcie transparentu zostało opublikowane przez oficjalny profil polskiej ambasady na Twitterze. Okazuje się, że trafił on tam już 2 tygodnie temu. Jego autorem jest użytkownik Reddita o pseudonimie NotAfraidofAlQaeda. Czemu zdecydował się na taki gest? Okazuje się, że polska gra pomogła mu w ciężkich chwilach.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – mapa jest mniejsza niż w Wiedźminie, ale bardziej zagęszczona

Mężczyzna jakiś czas temu zachorował na raka jąder. Przeszedł kilka operacji i chemioterapii. Nie da się ukryć, że w takich chwilach trudno o dobry humor. Jednak Amerykaninowi udawało się pozostawać w dobrej kondycji psychicznej między innymi dzięki polskiej grze. Wiedźmin 3 pozwalał mu zapomnieć o problemach i mógł się w nim po prostu dobrze bawić. Dodatkowo mężczyzna mieszka w Waszyngtonie, niedaleko polskiej ambasady, więc postanowił się w ten sposób odwdzięczyć.

Zobacz: Henry Cavill wielokrotnie przechodził Wiedźmina 3

To też przestroga dla wszystkich graczy – nie zapominajmy o swoim zdrowiu. Każde niepokojące zjawisko najlepiej jak najszybciej sprawdzić u lekarza. Wczesnej wykrycie choroby jest niezwykle ważne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię