Advertisement
Strona głównaGrySquare Enix Eidos Anthology: 54 klasyki Eidos w charytatywnej promocji

Square Enix Eidos Anthology: 54 klasyki Eidos w charytatywnej promocji

Square Enix proponuje graczom nie tylko powrót do Final Fantasy XIV w ramach “godzin grania za darmo”. Wydawca właśnie zorganizował potężną akcję charytatywną, gdzie ze sporymi przecenami trafiły aż 54 gry Eidos.

Akcja Square Enix jest nieco nietypowa, bo dostępne w jej ramach gry nie są sprzedawane każda osobno, a w paczce. Ale nawet w tej formie obniżka ceny jest gigantyczna, bo zestaw w Polsce kosztuje niecałe 136 złotych. Wszystkie wpływy zostaną przeznaczone na cele organizacji charytatywnych oraz banków żywności w Ameryce Północnej oraz Europie.

Zawartość Square Enix Eidos Anthology

A co znajdziemy w omawianym zestawie? Przede wszystkim, wszystkie gry z serii Tomb Raider, z wyjątkiem Shadow of the Tomb Raider. Poza tym – każdego Thief-a oraz Deus Ex. Do paczki trafiły też pierwsze trzy części Just Cause, cały pierwszy sezon Life Is Strange oraz Sleeping Dogs: Definitive Edition, czyli zestaw z wszystkimi dodatkami. Oprócz 54 pełnych wersji gier, w zestawie znajduje się spora liczba dodatków do innych gier. Pełną zawartość możecie zobaczyć na stronie zestawu na Steam.

Zobacz: Square Enix wyręcza milczące Sony i ujawnia wsteczną kompatybilność PS5

Paczka w sam raz na kolejny weekend kwarantanny w domu, prawda? No i kupując ten zestaw, pomagacie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię