Strona głównaWiadomościŚródziemie: Cień Wojny na nowym trailerze

Śródziemie: Cień Wojny na nowym trailerze

Śródziemie: Cień Wojny doczekało się nowego zwiastuna. Świat widziany oczami Taliona jest piękny i niezwykle otwarty, jednak pełny wszelkiego plugastwa. My mamy za zadanie je wyplewić, nie uciekając się od krwawej walki i skrytobójczych rozwiązań.

Sugerując się udostępnionym przez twórców materiałem filmowym możemy być spokojni o poziom różnorodności świata. Przedstawione lokacje w grze zapowiadają swobodę i wysoki kontrast klimatyczny. Mamy tu widok na wybrzeże, ośnieżone góry, lasy, a co ważniejsze, wykraczające poza siedlisko orków – Mordor.

Talion znów będzie kroił i szatkował na potęgę znanych mu przeciwników. Dopuści się tego na różne sposoby, podejmując bezpośrednią walkę, a czasem kończąc ich żywot szybkim pchnięciem w plecy. Obraz spływającej po ekranie krwi będzie na porządku dziennym, co nie oznacza, że tylko brunatne barwy będą szklić się na naszych monitorach.

Na filmie dostrzec możemy pełną paletę żywych kolorów. Ogień i lód, światło i cień przenikać się będą wzajemnie, by zbudować klimat nadchodzącej wojny. Premiera zaplanowana jest na 25 sierpnia, więc szykujcie się do broni, bo czeka nas walka o Śródziemie.

Źródło: pcgamer.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię