Strona głównaGryAktualnościSTALKER 2 - nowe wieści o wyczekiwanej grze

STALKER 2 – nowe wieści o wyczekiwanej grze

GSC Game World, twórcy gry STALKER 2 podzielili się nową porcją informacji na temat prac nad wyczekiwanym tytułem. A te podobno “idą gładko”.

Ukraińskie studio GSC Game World dostarczyło nowych informacji na temat statusu mocno wyczekiwanego horror-survivalu STALKER 2. Według nowych informacji, prace nad grą idą bez problemów. Studio jest zadowolone z postępów nad grą i pewne jakości finalnego dzieła. Aktualnie gra jest tworzona z myślą o komputerach oraz konsolach Xbox Series X i S. Nie ujawniono jednak wciąż daty premiery gry. Wiadomo jedynie, że ma to być rok 2021 i w momencie premiery gra od razu trafi do usługi Xbox Game Pass.

Zobacz: STALKER 2 na Xbox Series X z imponującą płynnością?

Celem twórców jest dostarczyć graczom produkt najwyższej jakości na każdej platformie, na jaką został zapowiedziany. Pomóc w tym ma wykorzystanie komponentów nowych konsol Microsoftu, takich jak dyski SSD, wsparcie dla technologii RTX oraz rozdzielczości 4K. Autorom raczej będzie zależeć na tym, by dotrzymać tych obietnic, jako, że STALKER 2 to pierwsza wersja gry, która pojawi się na konsolach.

Według nowych informacji, w grze ma się pojawić między innymi nowy protagonista, zaprezentowano też nowy teaser z fragmentami rozgrywki. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię